Завршетак основног образовања је важан и лијеп тренутак у животима како матураната, тако и њихових породица. Испуњен је низом активности, а круна свега свакако је матурска забава.
У нашој школи се матурска забава већ традиционално прославља једне године у централној, сљедеће у подручној школи. То свакако доприноси лијепом дружењу и доброј сарадњи наших одјељења. Организацију преузму сами матуранти са својим разредницима, а увијек их радо подржи и остатак колектива школе, као наравно и чланови њихових породица.
Ове године матурска свечаност организована је у петак 12. јуна. Сви присутни су уживали у љепоти младости поздрављајући их великим аплаузом. Матурантима се са неколико лијепих ријечи обратила и директорица школе Вера Јелић и том приликом најистакнутијима уричила прикладне награде. Након тога је услиједила свечана вечера и забава.
Својим драгим матурантима желимо много успјеха на путу који себи за даље одабрали.





