У времену када је просвјетни радник на вјетрометини, често поколебан у свијету изгубљених вриједности, десе се неки свијетли ученици и тренуци који чувају вјеру да није све изгубљено.
Један од таквих је и наш прошлогодишњи ученик генерације Никола Милинчић чији потенцијал и вриједност су се одавно показали, а сада још једном потврдили. Никола је своје образовање наставио у прњаворској Гимназији гдје је ову школску годину завршио беспријекорним успјехом, због чега смо као колектив веома поносни!
Николи желимо да настави низати успјехе, убијеђени да ће се о њима тек причати. Колегама из Гимназије на челу са директорицом Дајаном Остојић захваљујемо на допису који потврђује да су и наш труд и рад понекад препознати.
